Pasztetowe lody w Gelatiamo

Mrożona gorgonzola w rożku

Lodziarnie z “prawdziwymi włoskimi lodami” są ostatnio bardzo trendi i na topie. W zasadzie nie ma się co dziwić, bo smak tych lodów jest bezkonkurencyjny wobec sklepowych gotowców, a jeszcze jak w danym lokalu eksperymentują ze smakami, to już całkiem można się zatracić.
Szczecińska Lodziarnia Gelatiamo nie ma sobie równych w serwowaniu coraz to nowych i bardziej zaskakujących smaków. Ser gorgonzola z orzechami włoskimi jest moim absolutnym namber łan. Zaraz za nim w mojej ścisłej czołówce plasuje się słony kajmak z kryształkamii soli morskiej. Próbowałam też chałwy, maku, kokosa, sezamu, redbulla, snickersa, czekoladę z chilli i całej palety intensywnie owocowych sorbetów – wszystkie przepyszne. Nie zdobyłam się na odwagę, żeby posmakować lodów o smaku szczecińskiego paprykarza, ale buraka z serem feta i balsmico zaliczyłam – smaczny, ale raz wystarczy ;).

read more

Remedium w puszce – karma detoksykująca APL

APL Health and Happiness

Firma APL była jednym z głównych sponsorów zarówno na Farmeriadzie, jak i na Zawodach Pasterskich o Puchar Pomorza. “APL health and happiness” jest producentem karm weterynaryjnych i suplementów dla zwierząt domowych (psów, kotów i zwierząt egzotycznych). Wcześniej nie miałam pojęcia o istnieniu tej firmy, ale że nagrodami obsypali nas bardzo hojnie, mogliśmy wypróbować produkty z ich linii.

read more

Na pokuszenie Pokusy

Pokusę wygraliśmy na zawodach pasterskich: na Farmeriadzie, i na Zawodach o Puchar Pomorza, więc zapasów z linii Premium Plus Pies Rasy Duże wyszło dość sporo. W ramach podziękowania dla Sponsora postanowiłam przetestować wygrane produkty Pokusy i podzielić się z Wami spostrzeżeniami. Nie bardzo mam doświadczenie w opiniowaniu produktów, ale z Pokusą jest o tyle łatwiej, że udało się ją wypróbować w różnych sytuacjach i warunkach.

read more